O NAS

Gabinet EDICARE to miejsce powstałe z pasji do piękna, stworzone dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących kompleksowej oferty z zakresu kosmetologii. Blisko 10-letnie doświadczenie, wiedza i zawodowe pasje personelu procentują zadowoleniem naszych klientów. Nieustannie dbamy też o najwyższy standard obsługi oraz miłą atmosferę, by jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.
Każdy, kto odwiedzi EDICARE, poczuje magię tego miejsca.
Zapraszamy.

Edyta Olender-Bajkowska
KOSMETOLOG / WŁAŚCICIEL

Edyta to dyplomowany kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologia jest nie tylko jej pracą, ale przede wszystkim pasją. W Edicare zajmuje się w szczególności terapią zabiegową twarzy. Stale podnosi swoje kwalifikacje, korzystając z różnego rodzaju kursów i szkoleń, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. 

Katarzyna Ustaszwska-Nasiadko
KOSMETOLOG

Kasia to dyplomowany Kosmetolog w Edicare zajmuje się terapiami skór problematycznych oraz specjalizuje się w zabiegach anty-aging. W gabinecie Edicare wykonuje również stylizację brwi i lifting rzęs. Kasia to osoba niezwykle przyjazna, kontaktowa i profesjonalna.

Iryna Kysil
STYLISTKA PAZNOKCI

Iryna z wykształcenia jest psychologiem, ale jej ogromną pasją jest stylizacja paznokci, której oddaje całe swoje serce. W swojej pracy jest bardzo precyzyjna i profesjonalna, dzięki czemu jej stylizacje wykonywane są na wysokim poziomie. Iryna jako osoba z natury sympatyczna oraz kontaktowa sprawia, że czas podczas stylizacji paznokci płynie bardzo przyjemnie oraz komfortowo.

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE

Szeroka gama zabiegów przygotowana specjalnie do Twoich potrzeb.

STYLIZACJA
BRWI I RZĘS

Piękny, indywidualny kształt brwi i rzęs wraz z odżywieniem i regeneracją.

MANICURE
PEDICURE

Piękne dłonie i stopy o każdej porze roku i na każdą okoliczność.

MARKI, KTÓRYM UFAMY

KONTAKT

gabinet kosmetyczny Łomża, gabinet urody Łomża, zabiegi kosmetyczne, zabiegi pielęgnacyjne, manicure, pedicure, stylizacja paznokci, laminacja brwi, stylizacja brwi, henna, regulacja, mezoteriapia, retix c, retix, nanili, cera, hybryda, żele, edicare